webinar-jak-zwiekszyc-zaangazowanie-pracownikow

Webinar Mindo: Jak zwiększyć produktywność i zaangażowanie pracowników w 2023 roku?

Inflacja na rekordowym poziomie, widmo recesji, a na pewno spowolnienia gospodarczego wpływa na codzienność pracowników, działów HR i całych firm.

Czy nadchodzący rok to czas, aby myśleć o rozwoju kompetencji pracowników?

Raport Mindo “Kompetencje organizacji i pracowników 2022” pokazał, że 99% pracowników chce rozwijać swoje kompetencje, a w badaniu Deloitte “Od fali odejść do fali zmian” aż 93 procent badanych wskazało, że możliwość rozwoju w miejscu pracy jest jednym z ważniejszych czynników determinujących decyzję o jego zmianie.

Czy w obecnej sytuacji rynkowej firmy w ogóle mają na to budżet? A może w zasadzie czy mogą sobie pozwolić na brak takiego budżetu i zaprzestania inwestowania w ludzi?

O tym oraz o tym jak przetrwać ten trudny czas i co zrobić, aby utrzymywać zaangażowanie pracowników porozmawiamy podczas webinaru.

Pobierz raport z badania kompetencji bezpłatnie

Raport z badania “Kompetencje organizacji i pracowników” udostępniamy do pobrania za darmo. Zebraliśmy tutaj wyniki oraz komentarze ekspertów pełne insightów dotyczących oczekiwań pracowników wobec pracodawców i ich podejściu do rozwijania kompetencji.

Umów się na rozmowę

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, jak możesz zastosować Mindo w swojej organizacji, umów się na spotkanie online z naszym przedstawicielem już teraz.

Tomasz Pietrzak mindo
Tomasz Pietrzak

Co-founder
tom@mindoapp.io

Przeczytaj podobne artykuły

Tomasz Pietrzak

14%. Tyle wynosi wskaźnik zaangażowania pracowników dla Europy według tegorocznego badania “State of the Global Workplace” opublikowanego przez Instytut Gallupa. 14% to …

Tomasz Pietrzak

83% osób regularnie zapoznawało się z technikami podanymi w formie micro-learningu, a 100% z nich zadeklarowało, że skorzystało z minimum jednego impulsu. …

Tomasz Pietrzak

Raport z badania kompetencji organizacji i pracowników – omówienie. Jakie kompetencje są kluczowe i jak je rozwijać? O najnowszym badaniu kompetencji organizacji …

Przewiń do góry