Webinar Dream Employer – kompetencje organizacji i pracowników

Badanie “Kompetencje organizacji i pracowników” pokazało, że 99% pracowników chce rozwijać kompetencje, a 85% uważa, że w ich firmie powinny być rozwijane kompetencje organizacji.

Trudno mówić o kompetencjach przyszłości bez wspominania o kompetencjach miękkich. Świadomość konieczności nabywania tych kompetencji wśród pracowników jest bardzo wysoka.

Jaka jest różnica między kompetencjami pracowników a kompetencjami organizacji? Na to i inne pytania dotyczące rozwoju kompetencji Tomasz Nalewajk i Ula Zając-Pałdyna odpowiadali na webinarze zorganizowanym przez Dream Employer.

  • kompetencje miękkie czy twarde – które są ważniejsze dla sukcesu pracownika i organizacji?

    Jeśli wolisz czytać niż słuchać, napisaliśmy na ten temat artykuł: Umiejętności miękkie czy umiejętności twarde – które kompetencje pracownika są ważniejsze?

  • rozwijanie kompetencji – benefit czy konieczność?
  • jakie kompetencje chcą rozwiać pracownicy?
  • jakie możliwości rozwoju kompetencji dają firmy?
  • jak pandemia wpłynęła na rozwijanie kompetencji?
  • czy pracownicy mają czas na rozwijanie kompetencji?
  • jakie wnioski z badania są przydatne dla Działów HR i managerów?
Materiał z webinaru możecie obejrzeć poniżej.

Pobierz raport z badania bezpłatnie

Cały raport z badania “Kompetencje organizacji i pracowników” można pobrać bezpłatnie. To 43 strony pełne insightów o podejściu pracowników do rozwoju kompetencji miękkich oraz ich oczekiwań wobec pracodawców.

Webinar Dream Employer "Kompetencje organizacji i pracowników

Umów się na rozmowę

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, jak możesz zastosować Mindo w swojej organizacji, umów się na spotkanie online z naszym przedstawicielem już teraz.

Tomasz Pietrzak mindo
Tomasz Pietrzak

Co-founder
tom@mindoapp.io

Przeczytaj podobne artykuły

Agnieszka Bożek

W ciągu ostatnich kilku lat pojęcie zaangażowania stało się bardzo popularne w polskich organizacjach. Jego używanie w różnych kontekstach spowodowało jednak, że …

Tomasz Nalewajk

Kompetencje miękkie i twarde — które z nich są ważniejsze jako umiejętności pracowników? Środowisko pracy zmienia się dynamicznie, a z każdym rokiem …

Tomasz Pietrzak

Obliczono, że do przeciętnego człowieka napływa codziennie nawet 34 GB danych. Im więcej bodźców, informacji, tym ciężej przyswoić nową wiedzę. Tymczasem podnoszenie …

Przewiń do góry