we transform learning

Popraw komunikację w firmie. Rozwiń kompetencje pracowników.

Umiejętność komunikacji to podstawa skutecznej pracy w zespole. Pomóż pracownikom pozbyć się barier w komunikacji. Niech komunikacja w Twojej firmie będzie efektywna, dzięki platformie do rozwoju kompetencji wszystkich pracowników w organizacji.

wybrani klienci
Pracujemy z liderami swoich branż
logo-bluerank
logo-kiss-digital

platforma do rozwoju kompetencji miękkich

Dlaczego firmy wybierają Mindo?

Ponieważ Mindo to łatwa w użyciu platforma, która nie wymaga skomplikowanych wdrożeń, a jednocześnie oferująca wszystko czego potrzebuje organizacja do rozwoju kompetencji miękkich w jednym miejscu.

Umów się na rozmowę

Dowiedz się, jak możesz zastosować Mindo w swojej organizacji. Umów się na spotkanie online z naszym przedstawicielem już teraz. 

Tomasz Pietrzak

Co-founder platformy Mindo
tom@mindoapp.io

Power skills

Rozwijasz kluczowe kompetencje miękkie całej organizacji

Kompetencje miękkie pozwalają Twojemu zespołowi ciągle się rozwijać. Komunikacja, współpraca czy podejmowanie decyzji to kompetencje kluczowe w większości organizacji. Platforma Mindo umożliwia każdemu rozwijanie wybranych kompetencji w nowoczesnej formie online bazującej na koncepcie micro-learningu, który jest wspierany przez dedykowany algorytm. 

mindo buduje dobre nawyki

15 minut tygodniowo pozwala zauważyć znaczące efekty

Platforma Mindo angażuje pracowników  na krótko. Oferuje potrzebne treści w formie pigułki wiedzy. Wystarczy kilkanaście minut tygodniowo z Mindo, aby zaobserwować poprawę podstawowych umiejętności miękkich. To niezwykle efektywny sposób na rozwój pracowników w Twojej organizacji. 

impulsy to konkretne techniki do polepszania komunikacji

Impulsy to precyzyjnie dobrane metody rozwijania kompetencji

W ramach kompetencji “KOMUNIKACJA”, przygotowaliśmy ponad 25 Impulsów, czyli konkretnych sposobów na to, aby Twój zespół już od pierwszego dnia korzystania z platformy mógł podnosić swoje umiejętności i poprawiać efektywność komunikacji w ramach organizacji. 

Klienci o Mindo

Co klienci mówią o Mindo?

Cały program/koncepcja jest niezwykle ciekawa i potrzebna. W dobie pracy zdalnej, firmy potrzebują sposobów na angażujące, interaktywne, być może nawet z wątkami grywalizacji sposoby na budowanie kultury organizacyjnej, trzymanie ręki na pulsie firmowych wartości i wzmacnianie pożądanych postaw. Interaktywny micro-learning zdecydowanie wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

Platforma Mindo w Bluerank

Case study - jakie efekty przyniosła platforma Mindo firmie Bluerank?

Sprawdź, jakie efekty przyniosło firmie  Bluerank korzystanie z platformy do rozwoju kompetencji miękkich oraz jak pracownicy Bluerank ocenili Impulsy z platformy Mindo podczas rozwijania kompetencji “KOMUNIKACJA”.

Umów darmową konsultację i prezentację platformy

Tomasz Pietrzak
Tomasz Pietrzak

Porozmawiajmy jeżeli:

  • zastanawiasz się jak Mindo pomaga firmom rozwijać kompetencje
  • chcesz poznać ofertę
  • chcesz zobaczyć demo platformy

Agenda spotkania:

  • przedstawimy główne założenia mindo, dostępne kompetencje oraz działanie algorytmu
  • pokażemy platformę na żywo oraz omówimy wybrną kompetencję i impulsy do niej
  • Sesja Q&A

Microlearning w nauce kompetencji komunikacji

Mindo to wartościowy benefit dla pracowników

Korzystanie z platformy Mindo pozwala pracownikom rozwijać swoje umiejętności, które wykorzystują nie tylko w pracy, ale w swoim życiu prywatnym. Dlatego pracownicy postrzegają korzystanie z Mindo jako wartościowy benefit, który udostępnia im pracodawca.

Zadania do wykonania na dany tydzień zajmują zaledwie kilkanaście minut,  a efekty w poziomie kompetencji komunikacji interpersonalnej w zespole widoczne są już od pierwszego dnia.

Dodatkowo Impulsy są wspierane poprzez krótkie video. 

Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mindo Sp. z o.o. w celu otrzymywania na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Mindo Sp. z o.o. oraz na używanie automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego prowadzonego pocztą elektroniczną.
Przewiń do góry