TEST: Jakie kompetencje warto rozwijać w Twojej organizacji?
Platforma Microlearningowa do rozwoju kompetencji Mindo

Rozwijaj swoje kompetencje i pracuj mądrzej

Rozwinięte kompetencje miękkie wspierają efektywną pracę, ale pomagają też w codziennym życiu. Badania pokazują, że osoby z rozwiniętymi kompetencjami miękkimi łatwiej awansują w pracy.

14 kompetencji przyszłości
Rozwijaj tylko te kompetencje, które są ważne.
15 minut dziennie
Unikalne podejście do rozwijania kompetencji miękkich

Mindo to platforma online, która pomoże Ci w szybki i efektywny sposób rozwijać kompetencje miękkie i budować dobre nawyki. Dzięki niej rozwiniesz swoje people skills. Wykorzystasz je nie tylko w pracy, ale też w w życiu prywatnym.

Czas

Zapoznanie się z treściami na platformie, zajmie Ci nie więcej niż 15 minut tygodniowo.

Praktyczny trening

Nowych umiejętności będziesz uczyć się wykonując swoje codzienne zawodowe obowiązki. Na zebraniach, callach i spotkaniach z klientami.

Rozwój

Rozwiniesz się jako pracownik i człowiek. Umiejętności miękkie to także kluczowe kompetencje społeczne.

Nauka nowych kompetencji w 15 minut tygodniowo?

15 minut w tygodniu, czyli kilka minut dziennie. Tyle potrzebujesz, aby zacząć zdobywać wiedzę i rozwijać kompetencje miękkie. Mindo to platforma, która bazuje na koncepcie micro-learningu, czyli rozbiciu nauki nowych kompetencji na jak najmniejsze części materiału do przyswojenia. To forma nauki, na którą znajdziesz czas codziennie. Rozwijaj nowe kompetencje każdego dnia.

Forma pomoże Ci przyswoić wiedzę

Impulsy, czyli konkretne sposoby działania w określonych sytuacjach, są wspierane przez video. Stworzyliśmy je, żebyś mógł lepiej zrozumieć i zapamiętać najważniejsze informacje z konkretnych impulsów.

Angażujesz różne zmysły, a dzięki temu lepiej zrozumiesz i zapamiętasz zagadnienia.

Kluczowe kompetencje miękkie w XXI wieku gotowe do nauki

Już używasz ich na co dzień w życiu prywatnym i zawodowym. Korzystasz z nich na spotkaniach w pracy, negocjując cenę nowego samochodu, a nawet robiąc zakupy spożywcze. Komunikacja, współpraca, podejmowanie decyzji — kompetencje miękkie to kluczowe umiejętności XXI wieku.

Są Ci potrzebne teraz, a będą jeszcze bardziej w przyszłości. W Mindo będziesz uczyć się kompetencji miękkich nie tylko w teorii, ale też w praktyce i to już od pierwszego dnia.

Praktyczne zastosowanie

Pamiętasz jeszcze wzór skróconego mnożenia albo funkcje językowe tekstu?

Teoria bez wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce zostaje tylko teorią, a z czasem zapominasz o niej, jak o wzorze skróconego mnożenia.

Naszym priorytetem przy tworzeniu platformy było to, aby żeby każdą informację i sposób działania można było od razu sprawdzać i ćwiczyć w praktyce.

Poznajesz nowy sposób na to, jak lepiej słuchać drugiej osoby? Od razu dostajesz wskazówkę, jak wdrożyć go w czasie rozmowy. Możesz sprawdzić jak działa, nawet podczas robienia kawy w biurowej kuchni albo rozmów w domu. 

W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką. W praktyce – jest.

Nauka, która daje efekty

Nie wróżymy z fusów. Wszystkie kompetencje miękkie opracowujemy z ekspertami — badaczami i badaczkami oraz praktykami działającymi w biznesie w Polsce i za granicą.

To tacy eksperci wybrali i stworzyli dla Mindo kompetencje, które dadzą Ci przewagę na rynku pracy i pomogą skuteczniej funkcjonować w codziennych sytuacjach.

Każda kompetencja na platformie micro-learningowej przygotowujemy na podstawie wiedzy ekspertów, badań i sprawdzonych źródeł naukowych. Dzięki temu dostajesz pewne informacje.

Testy wiedzy bez ocen

Na końcu Impulsu znajdziesz test wiedzy, który jest dobrą okazją do powtórki. Nie liczy się ile będzie dobrych, a ile złych odpowiedzi. Dzięki testom lepiej zapamiętasz, nad czym pracujesz.

Jeśli jednak drzemie w Tobie potrzeba rywalizacji, możesz spojrzeć w rankingi.

Zyskaj darmowy dostęp do Mindo

Zapytaj o bezpłatny 4-tygodniowy program rozwoju kompetencji w Twojej firmie

UMÓW DEMO

Rozwijaj nowe kompetencje miękkie skuteczniej z Mindo

Tomasz Pietrzak
Tomasz Pietrzak

Porozmawiajmy jeżeli:

  • zastanawiasz się jak Mindo pomaga firmom rozwijać kompetencje miękkie,
  • chcesz poznać ofertę,
  • chcesz zobaczyć demo platformy.

Agenda spotkania:

  • przedstawimy główne założenia Mindo, dostępne kompetencje oraz działanie algorytmu
  • pokażemy platformę na żywo oraz omówimy wybrną kompetencję i impulsy do niej
  • Sesja Q&A
Wyślij nam swój adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mindo Sp. z o.o. w celu otrzymywania na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Mindo Sp. z o.o. oraz na używanie automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego prowadzonego pocztą elektroniczną.
Przewiń do góry