TEST: Jakie kompetencje warto rozwijać w Twojej organizacji?
Rozwijamy kompetencje pracowników w 15 minut tygodniowo

Wprowadź naukę kompetencji w zespole na nowy poziom

70% pracowników chce rozwijać kompetencje miękkie, nie twarde. Oszczędzaj czas pracowników i obniż wydatki na budżet szkoleniowy. Mindo zapewnia stały (i skuteczny) rozwój pracowników nawet w 15 minut tygodniowo.

Platforma micro-learningowa do rozwoju kompetencji miękkich
Skuteczny rozwój kompetencji pracowników
Czas

Mindo korzysta z założeń microlearningu - angażuje pracowników regularnie, ale na krótki czas. Zapoznanie się z treściami to nie więcej niż 15 minut tygodniowo.

Atrakcyjny benefit

76% badanych uważa, że firma z programem rozwoju kompetencji jest atrakcyjnym pracodawcą, a 84% pracowników jednego z naszych klientów uznało Mindo za atrakcyjny benefit na co dzień.

Rozwój

Działamy w oparciu o podejście test&learn, dzięki temu efekty rozwoju kompetencji pracowników widoczne są już od pierwszego dnia.

Jakie kompetencje potrzebne są w Twojej organizacji?
Wybierz ścieżkę rozwoju kompetencji dla Twojego zespołu

Razem z ekspertami na podstawie badań przygotowaliśmy 14 zestawów kompetencji i prawie 400 Impulsów. Twój zespół może rozpocząć naukę wybranych kompetencji w każdej chwili. Bez skomplikowanych wdrożeń i pomocy programistów. Nie wymagamy też podpięcia karty kredytowej.

Platforma micro-learningowa do rozwoju kompetencji miękkich

Rozwój pracowników od 15 minut w tygodniu

Mindo to narzędzie do rozwoju kompetencji miękkich, które zajmuje pracownikom tylko kilka minut dziennie i nie odciąga ich od zadań na kilka godzin albo dni, jak w przypadku tradycyjnych szkoleń. Pracownicy zdobywają nową wiedzę szybko, a praktyczny trening umiejętności wykonują w czasie codziennej pracy, na spotkaniach w firmie i z klientami.

Kluczowe kompetencje pracowników w XXI wieku

Kompetencje miękkie to kluczowe kompetencje XXI wieku. Już teraz mają duże znaczenie na rynku, a w przyszłości będzie ono jeszcze większe. 

>> Przeczytaj więcej o roli kompetencji miękkich w XXI wieku.

Kompetencje, które dają przewagę

Wszystkie kompetencje na platformie opracowaliśmy razem z ekspertami ze świata nauki i biznesu w oparciu o badania. To połączenie pozwoliło opracować programy rozwoju kompetencji, które pomogą firmie zyskać przewagę kompetencyjną na rynku oraz odkryć i wypełnić luki kompetencyjne.

W Mindo rozwijamy kompetencje pracowników, liderów, managerów

Rozwój, o który nie musisz się martwić

Proces wdrożenia i onboardingu do platformy bierzemy na siebie.  Uczymy pracowników korzystania z platformy, a potem na ich skrzynki e-mailowe wysyłamy wiadomości z informacjami o nowych Impulsach, wyzwaniach i materiałach. Zajmujemy się wszystkim, Ty nie musisz zajmować się niczym i tylko śledzić postępy w realizacji celów.

Materiały, które pomagają lepiej przyswajać wiedzę

Treści przygotowujemy też w formie video. Ta forma pomaga lepiej przyswajać nową wiedzę i wspiera zapamiętywanie. Informacje w formie materiałów video są lubiane i chętnie oglądane przez pracowników.

Projektując ścieżki rozwoju kompetencji bazujemy na założeniach microlearningu, które dopasowujemy do sposobu, w jaki uczą się dorośli. Korzystamy ze wsparcia ekspertów (socjologów, psychologów), ale czerpiemy też z doświadczeń praktyków biznesu oraz przedstawicieli Działów HR.   

Tak zaprojektowane narzędzie jest interesujące dla pracowników i wpływa na ich zaangażowanie. 83% osób regularnie zapoznawało się z Impulsów. Z Mindo skutecznie rozwiniesz kompetencje w zespole i podniesiesz efektywność pracowników.

0 %

pracowników skorzystało z przynajmniej jednego impulsu

0 %

o tyle (po miesiącu!) wzrosła obecność dobrych nawyków w organizacji

0 %

pracowników uważa Mindo za dobre narzędzie na co dzień

Efekty korzystania z Mindo w liczbach

84% badanych pracowników naszego klienta stwierdziło, że korzystanie z Mindo to dobry pomysł na co dzień.

Microlearning w wersji Mindo jest skuteczny, a atrakcyjna forma podania wiedzy wspiera zapamiętywanie. Po miesiącu ocena obecności dobrych nawyków komunikacyjnych w organizacji wzrosła o 14%.

klienci
Zobacz, które firmy już korzystały z Mindo
logo-bluerank
logo-kiss-digital

Cały program/koncepcja jest niezwykle ciekawa i potrzebna. W dobie pracy zdalnej, firmy potrzebują sposobów na angażujące, interaktywne, być może nawet z wątkami grywalizacji sposoby na budowanie kultury organizacyjnej, trzymanie ręki na pulsie firmowych wartości i wzmacnianie pożądanych postaw. Interaktywny micro-learning zdecydowanie wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

Zyskaj darmowy dostęp Mindo

Zapytaj o darmowy 4-tygodniowy program rozwojowy w Twojej firmie

Dlaczego rozwój pracowników z Mindo?

 • Atrakcyjny benefit pracowniczy – 84% pracowników jednego z naszych klientów stwierdziło, że wprowadzenie Mindo do firmy  to dobry pomysł
 • Narzędzie, które umożliwia rozwój kompetencji liderom oraz członkom zespołów
 • Mindo angażuje pracowników często, ale na krótko – wspiera podejście test&learn
 • Narzędzie do rozwoju kompetencji pracowników i organizacji, które daje konkretne efekty – już po miesiącu pracy z Mindo ocena obecności dobrych nawyków w firmie organizacji wzrosła o 14%
 • Gotowe do  pracy – bez skomplikowanych wdrożeń i ukrytych kosztów, dodatkowych integracji i konieczności współpracy z programistami. 
 • Wygodna w użyciu platforma do rozwoju kompetencji – materiały są dostępne 24/7 przez cały rok. Bez limitów z dowolnego miejsca i urządzania. Wystarczy jedynie dostęp do internetu.
 • Zapewniamy rozwój już od 10,40 zł miesięcznie za pracownika. To alternatywna dla tradycyjnych szkoleń, która pozwala na rozwój każdego pracownika w firmie i optymalizację budżetu szkoleniowego.
UMÓW DEMO
Porozmawiajmy o rozwoju pracowników w Twojej firmie
Tomasz Pietrzak
Tomasz Pietrzak

Jestem co-founderem w Mindo. Moim celem jest uczestniczenie w każdej rozmowie z klientem, bo wierzę że ta wiedza pozwoli nam budować coraz lepszy produkt dla Ciebie.

Porozmawiajmy jeżeli:

 • zastanawiasz się jak Mindo pomaga firmom rozwijać kompetencję komunikacji,
 • chcesz poznać ofertę,
 • chcesz zobaczyć demo platformy.

Agenda spotkania:

 • przedstawimy główne założenia Mindo, dostępne kompetencje oraz działanie algorytmu
 • pokażemy platformę na żywo oraz omówimy wybrną kompetencję i impulsy do niej
 • Sesja Q&A

Wybierz termin w kalendarzu. Otrzymasz powiadomienie oraz zaproszenie na bezpłatne demo.

Jeżeli nie możesz znaleźć dogodnego terminu skorzystaj z poniższego formularza.

Zostaw nam swój adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mindo Sp. z o.o. w celu otrzymywania na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Mindo Sp. z o.o. oraz na używanie automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego prowadzonego pocztą elektroniczną.
Przewiń do góry